معرفی شرکت

شركت دانش آوران فاتح (DAF.Co) در زمينه واردات مواد اوليه صنعت آسفالت و تامین و فروش تجهیزات پزشکی و کمک آموزشی در ايران فعاليت می کند و با بهره گيري از دانش به روز و اتکا بر پرسنل ساعی و متخصص خود در راستای شناسایي و تامين انتظارات و نیاز هاي فعلي و آتي بخش صنعت گام بر می دارد در حال حاضر در دو دپارتمان فعال ، خدمات آسفالت و تجهیزات پزشکی را تامین می نمایند. این شرکت دارای یک گروه اساتیداز حرفه ای برای تهیه لامهای میکروسکوپی آموزشی می باشد که در تهیه لام هایی با کیفیت در زمینه های مختلف پزشکی فعالیت دارند. امید است با تداوم حمایت شما گرامیان بتوانیم گام های موثری در خدمت به جامعه آموزشی و تحقیقاتی برداریم.
شرکت دانش آوران فاتح (DAF.Co) با توجه به در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری کمپانی CFF آلمان در ایران و آمادگی کارشناسان این شرکت در پشتیبانی فنی قبل، حین و بعد از اجرا در محل سایت و ایضا انجام آزمایشات تکمیلی با بالاترین سطح همکاری در خدمت کارفرمایان، مشاورین و مجریان محترم خواهد بود.
کمپانی CFF یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده تخصصی فیبرها در صنایع گوناگون از جمله؛ غدایی، دارویی، رنگ و آسفالت است. در زمینه راهسازی با تولید فیبرهای مخصوص آسفالتی، با سابقه 30 ساله، گستردگی شعب در تمام قاره ها و با سهم بالایی از بازار جهان، عملا به مرجعی موثق جهت پخش افزودنی آسفالت و مشاوره فنی اجرای آن بدل شده است. بدیهی است سابقه 30 ساله این مجموعه در حوزه آسفالت، شناسنامه کاری روشن و انجام پروژه های کلان و برجسته در سراسر جهان، موید مطالب فوق است
امید که با تعامل و همکاری های متقابل با فعالان صنایع و متولیان کشور، توفیق خدمت به هموطنان عزیز عاید گردد.

58619 : تعداد بازدید کل 921 : این ماه 21 :دیروز 27 :امروز 4 :تعداد افراد آنلاین : بازدید های سایت